Zveme k rekreaci do Mladkova

Malá útulná modlitebna CB stojí ve vesnici Mladkov (asi 500 obyvatel) v nádherné lesnaté krajině na pomezí Orlických hor a masivu Králického Sněžníku.

mladkov1

V zimních měsících si užijete sjezdového i běžeckého lyžování. V okolí je řada lyžařských vleků (Dolní Morava, Čenkovice, České Petrovice) i běžeckých tras (info na http://ski.ttnet.cz/ ). Když udeří mrazy, je v Mladkově vytvořeno veřejné kluziště se vstupem pro veřejnost zdarma.

Od jara do podzimu doporučujeme túry po kopcích a vojenských opevněních, navštívit můžete Suchý vrch, radioaktivní pramen knížete Rostislava, Studenské skály, Králický Sněžník, Stezku do oblak, Zemskou bránu, vojenské muzeum v Králíkách, Horu Matky Boží na Hedeči, Pastvinskou přehradu (koupání, rybaření a šlapadla), muzeum řemesel Letohrad, Tvrz Orlice….

V obci je autobusové i vlakové spojení, obchod se smíšeným zbožím, lékárna, zubař a obvodní lékař.

K ubytování slouží podkrovní byt v 1. patře (rozloha cca 60 m2)   

 • – kuchyňská část: lednička, el.sporák, mikrovlnka, vybavená kuchyňská linka
 • – jídelní kout a obývací prostor: rozkládací gauč, křesla + dvě postele
 • – oddělený pokoj: dvě postele, dětská postýlka
 • – koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou
 • – šatna a wc

 

Zcela odděleně je tu i menší pokojík se dvěma lůžky se samostatnou koupelnou, v níž se nachází wc, umyvadlo a sprchový kout.

 

Pro větší skupinu lidí máme k dispozici 5 náhradních matrací, které se dají použít jako přistýlky.

K ubytování velkých skupin, dorostů a mládeží je k dispozici i prostor v přízemí určený pro bohoslužby (je zde i plátno pro dataprojektorovou projekci a stojan na flipchart), klubovna, vybavená kuchyň a dva záchody.

 

Celá budova je vytápěna na tuhá paliva. Před modlitebnou je venkovní posezení a ohniště. Možnost zajet autem až k budově.  Pozemek není oplocen.

Cena za ubytování:

Nové ceny za pronájem od 1.1.2017 :

Topná sezóna od 1.10. – 30.4. (cena je za 1 noc)

– celá modlitebna 1400 Kč
– vlastní spacák 160 Kč dospělý a 140 Kč dítě ve věku 2-12 let
– peřiny 200 Kč dospělý a 170 Kč dítě 2-12 let – pozor! nutno přivézt si vlastní povlečení a prostěradlo! Možnost zapůjčení povlečení za příplatek  30Kč na osobu / pobyt.

Letní sezóna od 1.5. – 30.9. (cena je za 1 noc)

– celá modlitebna 1000 Kč
– vlastní spacák 130 Kč dospělý a 110 Kč dítě ve věku 2-12 let
– peřiny 170 Kč dospělý a 150 Kč dítě 2-12 let – pozor! nutno přivézt si vlastní povlečení a prostěradlo! Možnost zapůjčení povlečení za příplatek  30Kč na osobu / pobyt.

Další informace vám rádi poskytneme na telefonu nebo mailem.

Kontakty:

správce: Jana Kalášková,     jana.kalaskova@email.cz,      tel.: 736 250 816
zástupce: Marta Kubátová,   kubatova.marta@tiscali.cz,    tel.: 605 433 423
adresa modlitebny: Mladkov 97, PSČ 561 67

 

3 komentáře: Zveme k rekreaci do Mladkova

 1. Radka Ducháčová píše:

  Dobrý den, můžete mi poslat na mail volné termíny? Měli bychom zájem o ubytování během prázdnin. děkuji Ducháčová

 2. Barbora Holubcová píše:

  Dobrý den, zajímala by mě kapacita vašeho objektu v Mladkově a zda se dá v obci někde najíst. Děkuji! S pozdravem Barbora Holubcová

  • Marta Kubátová píše:

   Ahoj Báro, kapacita objektu je pro pohodlí všech zúčastněných cca 20 až 25 osob. Vejde se i přes 30 lidí, ale už je to náročnější. Kousek od modlitebny je restaurace u Bohouše, kam se dá zajít na snídani, oběd i večeři. V okolí jsou i další restaurace. V případě zájmu Ti dám další typy, kde se v okolí dobře najíst a spojit to třeba i s příjemnou procházkou či cyklovýletem po okolí. Pokud budeš chtít znát další podrobnosti či máš ještě nějaké dotazy, zavolej mi. Ráda Ti pomohu. S pozdravem Marta K.