Setkání v rodinách

Sbor netvoří pouze sborová budova s nedělním shromážděním, ale církev je všude tam, kde se křesťané scházejí. Církev se scházela po domech už od dob Skutků apoštolských.

Přijdu brzy. Drž pevně, co máš, aby ti nikdo nevzal věnec vítěze.
(Zjevení Janovo 3,11)

Setkání pro muže — Česká Třebová

Přestože nám Pán Bůh dal odvahu, sílu a schopnost vést, potřebujeme se povzbuzovat k životu v Boží bázni.

Kdy a kde:
Jednou za 14 dní ve středu od 17 hod. (vždy v týden, kdy není setkání nad Biblí)
U Horáčků nebo u Hüblů

Aktuální informace na hlavní stránce v oznámeních, ve sborových zprávách nebo u Petra Horáčka (pethoracek@seznam.cz, tel. 732 373 573).

Setkání pro ženy — Česká Třebová

Pán Ježíš byl při své pozemské službě obklopen ženami. I my se můžeme stát těmi, které mu naslouchají a poznávají ho. Navzájem budeme mít pochopení pro své problémy.

Kdy a kde:
Jednou za 14 dní v úterý od 18.30 hod. (vždy v týden, kdy není setkání nad Biblí)
U Pospíchalů nebo u Horáčků

Aktuální informace na hlavní stránce v oznámeních, ve sborových zprávách nebo u Karolíny Pospíchalové a Daniely Horáčkové.

Skupinka u Šedů — v Ústí nad Orlicí

Oznámení – skupinka v Ústí

Co je skupinka? Setkání lidí z našeho sboru, kteří se rádi vidí i mimo nedělní bohoslužby (méně formální, více osobní setkání). Povídáme si spolu o tom co je v Bibli, ale také řešíme jiná např. etická témata. Zkrátka a dobře, co nás zajímá či trápí. Snažíme se vzájemně si pomoci (modlitbou, radou či praktickou službou). Většinou se sejdeme tak tři rodiny s dětmi a někteří další jednotlivci ze sboru či hosté — ty se snažíme srdečně přijmout mezi sebe, aby se s námi cítili dobře. Skupinku vede František Matějka, scházíme se u Šedů v altánku na zahradě, kde mají děti vyžití (bazén, trampolína, kolotoč, klouzačka atd.), aby si mohly hrát (kdo si hraje, nezlobí) a my dospělí máme víc prostoru pro sebe.

Kdy a kde:
V letním období (květen–září) každé pondělí od 17. hod., v zimním období (říjen–duben) 1. a 3. pondělí v měsíci od 17. hod.
U Šedů — Loděnice v Cakli, Staré Oldřichovice 18, Ústí nad Orlicí (mapa). V zimním období (říjen až duben) střídavě u Šedů a u Krásů.
Kontakt: František Matějka, +420 604 119 238

Komentáře jsou uzavřeny.